Dienstleistungen - 70076-2023
Polen-Legbąd: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2023/S 025-070076
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pozyskanie i zrywka drewna na terenach klęskowych Nadleśnictwa Woziwoda (IV postępowanie)
Referenznummer der Bekanntmachung: ZG.270.28.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część 3 - Pozyskanie i zrywka drewna klęskowego na terenie leśnictwa Zielony Dół i Lipowa
Los-Nr.: 3
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna klęskowego na terenie Nadleśnictwa Woziwoda.