Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu oraz usług w ramach projektu grantowego „Cyfrowa Gmina” na podstawie umowy o powierzenie grantu o numerze 3514/2/2021
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.2.6.2022.AS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego sprzętu, to znaczy wyprodukowane nie wcześniej niż w 2021 r. – jego zakres (ilość i parametry) szczegółowo określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.a) Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:00 – po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym terminu dostawy urządzeń.b) Wykonawca zobowiązany jest wykonać dostawy z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami, postanowieniami Umowy, z uwzględnieniem wymogów bhp, organizacją oraz realizacją umowy bez zakłóceń.c) Wykonawca zobowiązany jest do oferty załączyć dokumentację techniczną oferowanego sprzętu.d) Gwarancja jakości na dostarczony przedmiot zamówienia będzie podlegała ocenie przez Zamawiającego jako jedno z kryteriów oceny ofert, które zostało szczegółowo opisane w rozdz. XXII SWZ. Zamawiający wymaga aby w okresie gwarancji i rękojmi wszelkie naprawy lub wymiany, objęte gwarancją lub rękojmią, dokonywane były w ramach wynagrodzenia umownego. Zamawiający nie będzie ponosił jakichkolwiek kosztów związanych z naprawami lub wymianą. Minimalny wymagany okres gwarancji urządzeń 2 lata (24 miesiące).e) Wykonawca dostarczy urządzenia na własny koszt i ryzyko, w opakowaniu fabrycznym bezzwrotnym.f) Zaoferowanych w ofercie asortymentowo cenowej towarów nie można zmieniać w trakcie trwania umowy na inny, ani zmieniać ich cen.g) W przypadku reklamacji złej jakości dostarczonego sprzętu lub niezgodności towaru z zamówieniem lub ze SWZ zamawiający żąda w ramach gwarancji wymiany towaru na nowy- odpowiadający parametrom opisanym w SWZ.h) W przypadku nieterminowej lub braku dostaw z winy Wykonawcy lub dostarczenia przez Wykonawcę towaru złej jakości, Zamawiający zamówi towar u innego dostawcy, a kosztami obciąży Wykonawcę. 4.6. Rozwiązania równoważneJeśli w załączonej dokumentacji – opisie przedmiotu zamówienia zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów, urządzeń, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów i urządzeń lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację niniejszego zadania oraz zapewniają uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w załączniku nr 1 – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, co oznacza, że Wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi i/lub użytkowymi.Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne – lecz nie o gorszych parametrach technicznych zamawianego sprzętu. Wymieniony sprzęt przez Zamawiającego w załączniku nr 1 – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia określa warunki minimalne.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup serwerów, oprogramowania, macierzy dyskowej, UPS, zabezpieczeń logicznych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213300 Tischcomputer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
4.5. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego sprzętu, to znaczy wyprodukowane nie wcześniej niż w 2021 r. – jego zakres (ilość i parametry) szczegółowo określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. a) Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:00 – po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym terminu dostawy urządzeń. b) Wykonawca zobowiązany jest wykonać dostawy z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami, postanowieniami Umowy, z uwzględnieniem wymogów bhp, organizacją oraz realizacją umowy bez zakłóceń. c) Wykonawca zobowiązany jest do oferty załączyć dokumentację techniczną oferowanego sprzętu. d) Gwarancja jakości na dostarczony przedmiot zamówienia będzie podlegała ocenie przez Zamawiającego jako jedno z kryteriów oceny ofert, które zostało szczegółowo opisane w rozdz. XXII SWZ. Zamawiający wymaga aby w okresie gwarancji i rękojmi wszelkie naprawy lub wymiany, objęte gwarancją lub rękojmią, dokonywane były w ramach wynagrodzenia umownego. Zamawiający nie będzie ponosił jakichkolwiek kosztów związanych z naprawami lub wymianą. Minimalny wymagany okres gwarancji urządzeń 2 lata (24 miesiące). e) Wykonawca dostarczy urządzenia na własny koszt i ryzyko, w opakowaniu fabrycznym bezzwrotnym. f) Zaoferowanych w ofercie asortymentowo cenowej towarów nie można zmieniać w trakcie trwania umowy na inny, ani zmieniać ich cen. g) W przypadku reklamacji złej jakości dostarczonego sprzętu lub niezgodności towaru z zamówieniem lub ze SWZ zamawiający żąda w ramach gwarancji wymiany towaru na nowy- odpowiadający parametrom opisanym w SWZ. h) W przypadku nieterminowej lub braku dostaw z winy Wykonawcy lub dostarczenia przez Wykonawcę towaru złej jakości, Zamawiający zamówi towar u innego dostawcy, a kosztami obciąży Wykonawcę. 4.6. Rozwiązania równoważne Jeśli w załączonej dokumentacji – opisie przedmiotu zamówienia zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów, urządzeń, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów i urządzeń lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację niniejszego zadania oraz zapewniają uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w załączniku nr 1 – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, co oznacza, że Wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi i/lub użytkowymi
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213200 Tablettcomputer
4.5. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego sprzętu, to znaczy wyprodukowane nie wcześniej niż w 2021 r. – jego zakres (ilość i parametry) szczegółowo określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. a) Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:00 – po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym terminu dostawy urządzeń. b) Wykonawca zobowiązany jest wykonać dostawy z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami, postanowieniami Umowy, z uwzględnieniem wymogów bhp, organizacją oraz realizacją umowy bez zakłóceń. c) Wykonawca zobowiązany jest do oferty załączyć dokumentację techniczną oferowanego sprzętu. d) Gwarancja jakości na dostarczony przedmiot zamówienia będzie podlegała ocenie przez Zamawiającego jako jedno z kryteriów oceny ofert, które zostało szczegółowo opisane w rozdz. XXII SWZ. Zamawiający wymaga aby w okresie gwarancji i rękojmi wszelkie naprawy lub wymiany, objęte gwarancją lub rękojmią, dokonywane były w ramach wynagrodzenia umownego. Zamawiający nie będzie ponosił jakichkolwiek kosztów związanych z naprawami lub wymianą. Minimalny wymagany okres gwarancji urządzeń 2 lata (24 miesiące). e) Wykonawca dostarczy urządzenia na własny koszt i ryzyko, w opakowaniu fabrycznym bezzwrotnym. f) Zaoferowanych w ofercie asortymentowo cenowej towarów nie można zmieniać w trakcie trwania umowy na inny, ani zmieniać ich cen. g) W przypadku reklamacji złej jakości dostarczonego sprzętu lub niezgodności towaru z zamówieniem lub ze SWZ zamawiający żąda w ramach gwarancji wymiany towaru na nowy- odpowiadający parametrom opisanym w SWZ. h) W przypadku nieterminowej lub braku dostaw z winy Wykonawcy lub dostarczenia przez Wykonawcę towaru złej jakości, Zamawiający zamówi towar u innego dostawcy, a kosztami obciąży Wykonawcę. 4.6. Rozwiązania równoważne Jeśli w załączonej dokumentacji – opisie przedmiotu zamówienia zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów, urządzeń, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów i urządzeń lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację niniejszego zadania oraz zapewniają uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w załączniku nr 1 – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, co oznacza, że Wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi i/lub użytkowymi.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
4.5. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego sprzętu, to znaczy wyprodukowane nie wcześniej niż w 2021 r. – jego zakres (ilość i parametry) szczegółowo określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. a) Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:00 – po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym terminu dostawy urządzeń. b) Wykonawca zobowiązany jest wykonać dostawy z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami, postanowieniami Umowy, z uwzględnieniem wymogów bhp, organizacją oraz realizacją umowy bez zakłóceń. c) Wykonawca zobowiązany jest do oferty załączyć dokumentację techniczną oferowanego sprzętu. d) Gwarancja jakości na dostarczony przedmiot zamówienia będzie podlegała ocenie przez Zamawiającego jako jedno z kryteriów oceny ofert, które zostało szczegółowo opisane w rozdz. XXII SWZ. Zamawiający wymaga aby w okresie gwarancji i rękojmi wszelkie naprawy lub wymiany, objęte gwarancją lub rękojmią, dokonywane były w ramach wynagrodzenia umownego. Zamawiający nie będzie ponosił jakichkolwiek kosztów związanych z naprawami lub wymianą. Minimalny wymagany okres gwarancji urządzeń 2 lata (24 miesiące). e) Wykonawca dostarczy urządzenia na własny koszt i ryzyko, w opakowaniu fabrycznym bezzwrotnym. f) Zaoferowanych w ofercie asortymentowo cenowej towarów nie można zmieniać w trakcie trwania umowy na inny, ani zmieniać ich cen. g) W przypadku reklamacji złej jakości dostarczonego sprzętu lub niezgodności towaru z zamówieniem lub ze SWZ zamawiający żąda w ramach gwarancji wymiany towaru na nowy- odpowiadający parametrom opisanym w SWZ. h) W przypadku nieterminowej lub braku dostaw z winy Wykonawcy lub dostarczenia przez Wykonawcę towaru złej jakości, Zamawiający zamówi towar u innego dostawcy, a kosztami obciąży Wykonawcę. 4.6. Rozwiązania równoważne Jeśli w załączonej dokumentacji – opisie przedmiotu zamówienia zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów, urządzeń, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów i urządzeń lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację niniejszego zadania oraz zapewniają uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w załączniku nr 1 – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, co oznacza, że Wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi i/lub użytkowymi. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne – lecz nie o gorszych parametrach technicznych zamawianego sprzętu. Wymieniony sprzęt przez Zamawiającego w załączniku nr 1 – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia określa warunki minimalne. Wykonawca zobowiązany jest do oferty załączyć dokumentację techniczną oferowanego sprzętu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany załączyć do oferty Wykaz dotyczący rozwiązań równoważnych wraz ze stosownymi dokumentami potwierdzającymi, że zaoferowane materiały/urządzenia/wyroby spełniają kryteria równoważności wskazane przez zamawiającego. Za produkt, urządzenie równoważne Zamawiający uzna sprzęt o nie gorszych, mniejszych parametrach technicznych niż ten wskazany w załączniku nr 1 – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uznaje rozwiązania gwarantujące spełnienie wymaganych parametrów technicznych, jakościowych i estetycznych. Ciężar udowodnienia równoważności zaoferowanego przedmiotu spoczywa na Wykonawcy (zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy). W przypadku wątpliwości dotyczących równoważności oferowanych produktów Zamawiający wezwie Wykonawcę do złożenia we wskazanym terminie wyjaśnień dotyczących treści oferty. 4.7. Zamawiający przyjmie fakturę ustrukturyzowaną od Wykonawcy – po wcześniejszym zawiadomieniu Zamawiającego
Zakup zestawów komputerowych
Los-Nr.: 4
4.5. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego sprzętu, to znaczy wyprodukowane nie wcześniej niż w 2021 r. – jego zakres (ilość i parametry) szczegółowo określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. a) Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:00 – po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym terminu dostawy urządzeń. b) Wykonawca zobowiązany jest wykonać dostawy z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami, postanowieniami Umowy, z uwzględnieniem wymogów bhp, organizacją oraz realizacją umowy bez zakłóceń. c) Wykonawca zobowiązany jest do oferty załączyć dokumentację techniczną oferowanego sprzętu. d) Gwarancja jakości na dostarczony przedmiot zamówienia będzie podlegała ocenie przez Zamawiającego jako jedno z kryteriów oceny ofert, które zostało szczegółowo opisane w rozdz. XXII SWZ. Zamawiający wymaga aby w okresie gwarancji i rękojmi wszelkie naprawy lub wymiany, objęte gwarancją lub rękojmią, dokonywane były w ramach wynagrodzenia umownego. Zamawiający nie będzie ponosił jakichkolwiek kosztów związanych z naprawami lub wymianą. Minimalny wymagany okres gwarancji urządzeń 2 lata (24 miesiące). e) Wykonawca dostarczy urządzenia na własny koszt i ryzyko, w opakowaniu fabrycznym bezzwrotnym. f) Zaoferowanych w ofercie asortymentowo cenowej towarów nie można zmieniać w trakcie trwania umowy na inny, ani zmieniać ich cen. g) W przypadku reklamacji złej jakości dostarczonego sprzętu lub niezgodności towaru z zamówieniem lub ze SWZ zamawiający żąda w ramach gwarancji wymiany towaru na nowy- odpowiadający parametrom opisanym w SWZ. h) W przypadku nieterminowej lub braku dostaw z winy Wykonawcy lub dostarczenia przez Wykonawcę towaru złej jakości, Zamawiający zamówi towar u innego dostawcy, a kosztami obciąży Wykonawcę. 4.6. Rozwiązania równoważne Jeśli w załączonej dokumentacji – opisie przedmiotu zamówienia zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów, urządzeń, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów i urządzeń lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację niniejszego zadania oraz zapewniają uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w załączniku nr 1 – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, co oznacza, że Wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi i/lub użytkowymi. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne – lecz nie o gorszych parametrach technicznych zamawianego sprzętu. Wymieniony sprzęt przez Zamawiającego w załączniku nr 1 – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia określa warunki minimalne. Wykonawca zobowiązany jest do oferty załączyć dokumentację techniczną oferowanego sprzętu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany załączyć do oferty Wykaz dotyczący rozwiązań równoważnych wraz ze stosownymi dokumentami potwierdzającymi, że zaoferowane materiały/urządzenia/wyroby spełniają kryteria równoważności wskazane przez zamawiającego. Za produkt, urządzenie równoważne Zamawiający uzna sprzęt o nie gorszych, mniejszych parametrach technicznych niż ten wskazany w załączniku nr 1 – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uznaje rozwiązania gwarantujące spełnienie wymaganych parametrów technicznych, jakościowych i estetycznych.