Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70115-2023
Submission deadline has been amended by:  132034-2023
Polen-Danzig: Sterilisationsapparate
2023/S 025-070115
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33191100 Sterilisationsapparate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w załącznikach nr 4a lub 4b do SWZ, zwanej dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego.
2.Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części:
Część 1 – Sterylizator parowy przelotowy (1 szt.)
o parametrach technicznych określonych w załączniku 4a do SWZ,
Część 2 – Zestaw pipet automatycznych (4 kpl.)
o parametrach technicznych określonych w załączniku 4b do SWZ,
3.Wymieniony wyżej sprzęt medyczny musi spełniać parametry graniczne określone odpowiednio w załącznikach nr 4a, 4b do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z parametrów granicznych określonych odpowiednio w załącznikach nr 4a, 4b do SWZ spowoduje odrzucenie oferty.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sterylizator parowy przelotowy
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w załącznikach nr 4a do SWZ, zwanej dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego.
2. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części:
3. Wymieniony wyżej sprzęt medyczny musi spełniać parametry graniczne określone odpowiednio w załącznikach nr 4a do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z parametrów granicznych określonych odpowiednio w załącznikach nr 4a do SWZ spowoduje odrzucenie oferty.
4. Sprzęt wymieniony w pkt. 2 zostanie dostarczona wraz z osprzętem niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania.
5. Dostawa sprzętu, o którym mowa w pkt. 2 nastąpi w miejsce wskazane przez Zamawiającego
w Gdańsku, przy ul. Smoluchowskiego 17 na koszt Wykonawcy.
6. Wykonawca przeszkoli pracowników Zamawiającego z zakresu podstaw eksploatacji sprzętu medycznego w terminie podanym w projekcie umowy.
7. Wykonawca zobowiązany będzie zagwarantować, że dostarczony sprzęt medyczny jest fabrycznie nowy, kompletny, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności,
a także wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych, dopuszczony do stosowania
w publicznych zakładach opieki zdrowotnej.
8. Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia w terminie dostawy sprzętu medycznego kopii dokumentów potwierdzonych za zgodność z oryginałem, z których wynika, że oferowany asortyment został dopuszczony do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
9. Oferowany sprzęt medyczny musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2022 r.
10. W przypadku użycia w dokumentacji dotyczącej przedmiotowego postępowania określeń wskazujących na typ, normę, znaki towarowe lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać je wraz z wyrazami lub równoważne. Nazwy własne są przykładowe, określają klasę produktu i służą ustaleniu standardu - nie wskazują na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. Wykonawca oferując przedmiot równoważny do opisanego w specyfikacji jest zobowiązany zachować równoważność w zakresie parametrów technicznych, funkcjonalnych, gabarytowych i jakościowych, które muszą być na poziomie nie niższym od parametrów wskazanych przez Zamawiającego. Ciężar udowodnienia, że oferowane artykuły są równoważne
w stosunku do wymagań określonych przez Zamawiającego spoczywa na składającym ofertę.
11. Przedmiot postępowania jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu „Doposażenie podmiotu leczniczego
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem „COVID-19” oraz innych chorób zakaźnych”.
Zestaw pipet automatycznych (4 kpl.)
Los-Nr.: 2
38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w załącznikach nr 4b do SWZ, zwanej dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego.
3. Wymieniony wyżej sprzęt medyczny musi spełniać parametry graniczne określone odpowiednio w załącznikach nr 4b do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z parametrów granicznych określonych odpowiednio w załącznikach nr 4b do SWZ spowoduje odrzucenie oferty.