II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΜΗ ΠΡΟΣΦΕΡΘΕΝΤΑ/ΚΑΤΑΚΥΡΩΘΕΝΤΑ
Referenznummer der Bekanntmachung: 148239
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38434540 Biomedizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού για την κάλυψη των αναγκών των τμημάτων : Χειρουργικό , Ακτινοδιαγνωστικό , Εξωτερικών Ιατρείων, Οδοντιατρικό, Παθολογικό , Ορθοπεδικό , Ουρολογικό, Καρδιολογικό, Σταθμού Αιμοδοσίας, Βιοχημικό , Οφθαλμολογικό, Μαιευτικό, ΤΕΠ, Γαστρεντερολογικό, ΜΕΘ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΜΟΝΙΤΟΡ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΖΩΤΙΚΩΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38434540 Biomedizinische Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΟΣ UNIVERSAL ΣΩΛΗΝΑΡΙΩΝ
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33196000 Medizinische Hilfsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38510000 Mikroskope
ΟΠΤΙΚΗ ΒΙΟΜΕΤΡΙΑ ΜΗ ΕΠΑΦΗΣ
Los-Nr.: 18
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
ΨΗΦΙΑΚΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΒΙΝΤΕΟ
Los-Nr.: 23
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32331500 Aufzeichnungsgeräte
ΑΕΡΟΣΤΡΩΜΑ ΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΒΛΗΤΗΣ
Los-Nr.: 25