Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Webinaari- ja webcast-palvelut
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79952000 Event-Organisation
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hankinnan kohteena ovat Verohallinnon tarvitsemat webinaari- ja webcast -palvelut. Hankinnan tavoitteena on saada Verohallinnon käyttöön palvelu, jolla voidaan järjestää erilaisia tilaisuuksia verkon kautta lähetettyinä sekä tuottaa laadukasta videotuotantoa.
Hankittava palvelu on kuvattu tarkemmin tarjouspyynnön liitteellä 1 "Hankinnan kohteen kuvaus" sekä tarjouspyynnön muilla liitteillä.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Hankinta on kuvattu tarkemmin tarjouspyynnön liitteellä 1 "Hankinnan kohteen kuvaus" sekä tarjouspyynnön muilla liitteillä.
Verohallinto tulee valitsemaan kilpailutuksen perusteella yhden Palveluntuottajan, jonka kanssa tehdään toistaiseksi voimassa oleva Sopimus.