II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Reactivi de laborator si consumabile medicale
Referenznummer der Bekanntmachung: 4547125202211
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
consumabile medicale si reactivi de laborator
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
cant min AC 500- cant max AC 1700
cant min ctr subs 5 - cant max ctr subs 50
val min ctr subs 175 - val max ctr subs 1750
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Cutie pentru 100 lame microscop
Los-Nr.: 16
cant min AC 50- cant max AC 70
cant min ctr subs 10 - cant max ctr subs 35
val min ctr subs 540 - val max ctr subs 1890
Reactivi si consumabile pentru echipamentul QIAsymphony
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
cant min AC 12- cant max AC 102
cant min ctr subs 5 - cant max ctr subs 35
val min ctr subs 9400 - val max ctr subs 60250
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
cant min AC 50- cant max AC 170
val min ctr subs 145 - val max ctr subs 1450
Kit de testare cu dispozitiv de colectare
Los-Nr.: 14
cant min AC 2- cant max AC 40
cant min ctr subs 1 - cant max ctr subs 20
val min ctr subs 16.400 - val max ctr subs 328.000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
cant min AC 50.000- cant max AC 170.000
cant min ctr subs 2000 - cant max ctr subs 10.000
val min ctr subs 800 - val max ctr subs 4.000
Spray fixare lame citologie clasică
Los-Nr.: 4
cant min ctr subs 10 - cant max ctr subs 500
val min ctr subs 370 - val max ctr subs 18.500
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
cant min ctr subs 10.000 - cant max ctr subs 50.000
val min ctr subs 24.900 - val max ctr subs 124.500
Reactivi si consumabile pentru echipamentul NeuMoDx96.
Los-Nr.: 13
cant min AC 202- cant max AC 1970
cant min ctr subs 37 - cant max ctr subs 235
val min ctr subs 107050 - val max ctr subs 671500
Rolă hârtie masă ginecologică
Los-Nr.: 5
cant min AC 2000- cant max AC 7000
cant min ctr subs 50 - cant max ctr subs 1000
val min ctr subs 750 - val max ctr subs 15.000
Recoltor citologie cu cap de vată
Los-Nr.: 3
cant min AC 10.000- cant max AC 30.000
cant min ctr subs 1000 - cant max ctr subs 10.000
val min ctr subs 420 - val max ctr subs 4200
Cutie pentru 50 lame microscop
Los-Nr.: 15
cant min AC 50 - cant max AC 70
val min ctr subs 320 - val max ctr subs 1.120
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
cant min ctr subs 5000 - cant max ctr subs 25000
val min ctr subs 4950- val max ctr subs 24750
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
cant min AC 75- cant max AC 255
cant min ctr subs 15 - cant max ctr subs 60
val min ctr subs 1825 - val max ctr subs 7300
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
cant min AC 1000- cant max AC 3400
val min ctr subs 600- val max ctr subs 12000
Banda de montare pentru aparat automat de montat lame
Los-Nr.: 8
cant min AC 35- cant max AC 120
val min ctr subs 1750 - val max ctr subs 17.500
Nivel arhiva pt. stocare lame de microscopie
Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
cant min AC 2- cant max AC 12
cant min ctr subs 1 - cant max ctr subs 2
val min ctr subs 7000 - val max ctr subs 14000