Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasto Chełmża w latach 2023 - 2024
Referenznummer der Bekanntmachung: GKM.271.1.20.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miasto Chełmża w terminie od dnia 1 stycznia 2023 r. do dnia 31 grudnia 2024 r. oraz wyposażenie tych nieruchomości w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Do obowiązków Wykonawcy należy wyposażenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (w ww. okresie), jak również dysponowanie terenem pod przedmiotowy Punkt, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90513100 Hausmüllbeseitigung
90511200 Einsammeln von Hausmüll
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miasto Chełmża w terminie od dnia 1 stycznia 2023 r. do dnia 31 grudnia 2024 r. oraz wyposażenie tych nieruchomości w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Do obowiązków Wykonawcy należy wyposażenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (w ww. okresie), jak również dysponowanie terenem pod przedmiotowy Punkt, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: - załącznik nr 8 do SWZ: projekt umowy / istotne postanowienia umowy - załącznik nr 8a do SWZ: projekt umowy powierzenia przetwarzania danych - załącznik nr 7 do SWZ: opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 9 do SWZ: Uchwała Nr X/91/19 Rady Miejskiej Chełmży z dnia 5 grudnia 2019 r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy miasta Chełmży, ze zmianą przyjętą uchwałą Nr XV/132/20 Rady Miejskiej Chełmży z dnia 6 maja 2020 r. - załącznik nr 10 do SWZ: Uchwała Nr X/92/19 Rady Miejskiej Chełmży z dnia 5 grudnia 2019 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.