Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-1601
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30230000 Computerbezogene Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De Opdracht bestaat uit het leveren van Hardware.
Middels deze Aanbestedingsprocedure wordt één Inschrijver geselecteerd waarmee een Raamovereenkomst wordt gesloten.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst is circa € 250.000,- exclusief BTW.