Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70174-2023
Polen-Mała Wieś: Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
2023/S 025-070174
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Mała Wieś”
Referenznummer der Bekanntmachung: RGK.271.15.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z mobilnej zbiórki odpadów komunalnych oraz PSZOK z terenu Gminy Mała Wieś w okresie 12 miesięcy od zawarcia umowy.
Wykonawca zobowiązany jest do:
1) zaopatrzenia na czas trwania umowy nieruchomości zamieszkałych w pojemniki i worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych nieruchomości zamieszkałych w worki na odpady selektywnie zebrane oraz w pojemniki na odpady zmieszane,
2) wyposażenia w pojemniki na odpady komunalne na czas trwania umowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz utrzymania ich w należytym stanie technicznym i sanitarnym
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2) wyposażenia w pojemniki na odpady komunalne na czas trwania umowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz utrzymania ich w należytym stanie technicznym i sanitarnym.
Orientacyjna ilość odpadów komunalnych, którą Zamawiający przewiduje do odebrania od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie realizacji zamówienie wyniesie
ok. 1511 Mg