Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Mehitamata õhusõiduki (inglise keeles Unmanned Aerial Vehicles - UAV) ja sellele lisaseadmete hankimine
Referenznummer der Bekanntmachung: 257762
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35613000 Unbemannte Flugkörper
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Soetatav toode on mehitamata õhusõiduk (inglise keeles Unmanned Aerial Vehicles - UAV), mis peab omama vertikaalse õhkutõusmine ja maandumine võimekust (inglise keeles Vertical Take-Off and Landing - VTOL). Toode peab olema selle kasutajale lihtsasti kasutatav, sh ei nõua selle kasutamise järgselt erilist hooldust. Lennutee planeerimine on kasutaja jaoks lihtsustatud tänu intuitiivsele tarkvaraliidesele. Riistvaraliselt on droon varustatud suure eraldusvõimega visuaalsete ja radiomeetriliste termokaameratega, millede abil on võimekus seirata suurt maa-ala ja objekte.
Tarnija peab lisaks toote tarnimisele täiendavalt arvestama ja planeerima esmase kasutajakoolituse, põhjaliku väljaõppe ja konsulteerima Tellijat.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35613000 Unbemannte Flugkörper
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: