Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Acorduri-cadru furnizare alimente in anul 2023 -23 loturi
Reference number: 4231679 / 2023 / 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 46, 49, 57, 141, 61, 67, 70, 73, 75
II.1.2)Main CPV code15800000 Miscellaneous food products
II.1.4)Short description:
Se vor livra produsele alimentare, catre autoritatea contractanta, in conditiie specificate din caietul de sarcini.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)15831000 Sugar
II.2.4)Description of the procurement:
Cantitatile minime si maxime ale acordului-cadru sunt precizate in caietul de sarcini. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente sunt precizate in caietul de sarcini. Se vor oferta toate produsele la nivelul cantitatilor maxime solicitate ale acordului-cadru.
II.2.1)Title:
Cartofi pentru 01.03.2023 - 31.05.2023 (lot nr.4)
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)03212100 Potatoes
Cartofi toamnă pentru 01.09.2023 - 31.12.2023 (lot nr.6)
Lot No: 6
Cartofi pentru 01.09.2023 - 31.12.2023 (lot nr.5)
Lot No: 5
VARZĂ proaspătă pentru 01.10.2023-31.12.2023 (lot nr.13)
Lot No: 13
II.2.2)Additional CPV code(s)03221000 Vegetables
II.2.2)Additional CPV code(s)03142500 Eggs
RĂDĂCINOASE - MORCOVI pentru 01.03.2023 - 31.05.2023 (lot nr.17)
Lot No: 17
II.2.2)Additional CPV code(s)03221110 Root vegetables
Fructe proaspete-mere (lot nr.9)
Lot No: 9
II.2.2)Additional CPV code(s)03222321 Apples
Amelioratori + condimente (lot nr.1)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)15871270 Mixed condiments
Carne de porc-semicarcasă refrigeratăi (lot nr.3)
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)15113000 Pork
Ceapă uscată pentru 01.06.2023 - 31.12.2023 (lot nr.8)
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)03221113 Onions
SARE GEMĂ DE BUCĂTĂRIE (lot nr.19)
Lot No: 19
II.2.2)Additional CPV code(s)15872400 Salt
RĂDĂCINOASE - MORCOVI pentru 01.06.2023 - 31.12.2023 (lot nr.18)
Lot No: 18
PATEU FICAT PASĂRE / PORC ambalat în cutie de maxim 100 grame cu capac din folie contractibila (lot nr.15)
Lot No: 15
II.2.2)Additional CPV code(s)15130000 Meat products
Carne pasare-pulpe pui pentru 31.07.2023-31.12.2023 (lot nr.2)
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)15112130 Chickens
Ceapă uscată pentru 01.03.2023 - 31.05.2023 (lot nr.7)
Lot No: 7
Peste congelat-macrou (lot nr.16)
Lot No: 16
II.2.2)Additional CPV code(s)15221000 Frozen fish
Tarate din grau (lot nr.20)
Lot No: 20
II.2.2)Additional CPV code(s)15615000 Bran
II.2.2)Additional CPV code(s)15872300 Herbs
II.2.2)Additional CPV code(s)15331428 Tomato sauce
II.2.2)Additional CPV code(s)15821200 Sweet biscuits
II.2.2)Additional CPV code(s)15411200 Cooking oil
II.2.2)Additional CPV code(s)15331400 Preserved and/or canned vegetables