Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Beheer van LAN en WLAN-netwerkinfrastructuur en WAN verbindingen voor GGD HN
Referentienummer: 391131
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72700000 Computernetwerkdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Beheer van LAN en WLAN-netwerkinfrastructuur en WAN verbindingen