VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: II.1.4
Stelle des zu berichtigenden Textes: pkt 2.
Anstatt:
2. Wykonawca jest zobowiązany realizować zamówienia rezerwacji w co najmniej dwóch systemach rezerwacyjnych hoteli (GDS), jak np.: Amadeus, Galileo, Worldspan lub Sabre.
muss es heißen:
2. Wykonawca jest zobowiązany realizować zamówienia rezerwacji z wykorzystaniem co najmniej dwóch globalnych lub specjalistycznych systemów lub platform rezerwacyjnych hoteli (dalej jako „systemy rezerwacyjne”).
Abschnitt Nummer: III.1.3
Stelle des zu berichtigenden Textes: pkt 1.2.1., pkt 1.1.2.