Lieferungen - 70196-2023
Polska-Zegrze: Różne produkty spożywcze
2023/S 025-070196
Ogłoszenie o modyfikacjach
Modyfikacja umowy/koncesji w okresie jej obowiązywania
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
ZAKUP I DOSTAWA RÓŻNYCH PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH NA 2022 ROK DLA 26 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W ZEGRZU
Numer referencyjny: ZP/1/2023
II.1.2)Główny kod CPV
15800000 Różne produkty spożywcze
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
zakup i dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3.2 do umowy