II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.2)Hlavní kód CPV79530000 Překladatelské služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této výzvy k podání nabídek je uzavření vícestranných rámcových smluv na překladatelské služby a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do bulharštiny, češtiny, dánštiny, řečtiny, estonštiny, finštiny, irštiny, chorvatštiny, maďarštiny, italštiny, litevštiny, lotyštiny, maltštiny, nizozemštiny, polštiny, portugalštiny, rumunštiny, slovenštiny, slovinštiny a švédštiny týkajících se práce různých orgánů a institucí Evropské unie, pro něž Překladatelské středisko poskytuje překladatelské a další jazykové služby.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro Maximální počet částí: 20
Nejvyšší počet částí, které mohou být uděleny jednomu uchazeči: 20
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do bulharštiny
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79530000 Překladatelské služby
II.2.4)Popis zakázky:
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do bulharštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do češtiny
Část č.: 2
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do češtiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do dánštiny
Část č.: 3
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do dánštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do řečtiny
Část č.: 4
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do řečtiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do estonštiny
Část č.: 5
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do estonštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do finštiny
Část č.: 6
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do finštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do irštiny
Část č.: 7
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do irštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do chorvatštiny
Část č.: 8
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do chorvatštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do maďarštiny
Část č.: 9
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do maďarštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do italštiny
Část č.: 10
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do italštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do litevštiny
Část č.: 11
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do litevštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do lotyštiny
Část č.: 12
Překlady a redigování týkající se textů v oblasti práva z angličtiny do lotyštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do maltštiny
Část č.: 13
Překlady a redigování textů v právní oblasti z angličtiny do maltštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do nizozemštiny
Část č.: 14
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do nizozemštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do polštiny
Část č.: 15
Překlady a redigování textů v oblasti práva z angličtiny do polštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do portugalštiny
Část č.: 16
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do portugalštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do rumunštiny
Část č.: 17
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do rumunštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do slovenštiny
Část č.: 18
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do slovenštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do slovinštiny
Část č.: 19
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do slovinštiny.
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do švédštiny
Část č.: 20
Překlady a redigování týkající se textů v právní oblasti z angličtiny do švédštiny.
II kohta: Kohde
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79530000 Käännöspalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän tarjouspyynnön kohteena on rinnakkaisten puitesopimusten tekeminen oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalveluista englannin kielestä bulgarian, hollannin, iirin, italian, kreikan, kroaatin, latvian, liettuan, maltan, portugalin, puolan, romanian, ruotsin, slovakin, sloveenin, suomen, tanskan, tšekin, unkarin ja viron kielille. Tekstit liittyvät niiden Euroopan unionin eri elinten ja toimielinten työhön, joille käännöskeskus tarjoaa käännöspalveluja ja muita kielipalveluja.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: kyllä
Tarjoukset voivat koskea osien enimmäismäärä: 20
Yhdelle tarjoajalle myönnettävien osien enimmäismäärä: 20
II.2)Kuvaus
II.2.1)Nimi:
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä bulgarian kielelle
Osa nro: 1
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)79530000 Käännöspalvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä bulgarian kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä tšekin kielelle
Osa nro: 2
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä tšekin kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä tanskan kielelle
Osa nro: 3
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä tanskan kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä kreikan kielelle
Osa nro: 4
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä kreikan kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä viron kielelle
Osa nro: 5
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä viron kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä suomen kielelle
Osa nro: 6
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä suomen kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä iirin kielelle
Osa nro: 7
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä iirin kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä kroaatin kielelle
Osa nro: 8
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä kroaatin kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä unkarin kielelle
Osa nro: 9
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä unkarin kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä italian kielelle
Osa nro: 10
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä italian kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä liettuan kielelle
Osa nro: 11
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä liettuan kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä latvian kielelle
Osa nro: 12
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä latvian kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä maltan kielelle
Osa nro: 13
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä maltan kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä hollannin kielelle
Osa nro: 14
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä hollannin kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä puolan kielelle
Osa nro: 15
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä puolan kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä portugalin kielelle
Osa nro: 16
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä portugalin kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä romanian kielelle
Osa nro: 17
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä romanian kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä slovakin kielelle
Osa nro: 18
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä slovakin kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä sloveenin kielelle
Osa nro: 19
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä sloveenin kielelle.
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä ruotsin kielelle
Osa nro: 20
Oikeusalan tekstien käännös- ja jälkieditointipalvelut englannin kielestä ruotsin kielelle.
II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79530000 Vertimo raštu paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio kvietimo teikti pasiūlymus tikslas – sudaryti kelias preliminariąsias sutartis dėl teisės srities tekstų, susijusių su įvairių Europos Sąjungos įstaigų ir institucijų, kurioms Vertimo centras teikia vertimo ir kitas kalbines paslaugas, darbu, vertimo iš anglų kalbos į bulgarų, čekų, danų, graikų, estų, airių, kroatų, italų, lietuvių, latvių, maltiečių, olandų, lenkų, portugalų, rumunų, slovakų, slovėnų, slovėnų, suomių, švedų, vengrų ir švedų kalbas ir redagavimo paslaugas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 20
Maksimalus vienam konkurso dalyviui skirtinų pirkimo dalių skaičius: 20
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į bulgarų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79530000 Vertimo raštu paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į bulgarų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į čekų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 2
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į čekų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į danų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 3
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į danų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į graikų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 4
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į graikų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į estų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 5
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į estų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į suomių kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 6
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į suomių kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į airių kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 7
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į airių kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į kroatų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 8
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į kroatų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į vengrų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 9
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į vengrų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į italų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 10
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į italų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į lietuvių kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 11
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į lietuvių kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į latvių kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 12
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į latvių kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į maltiečių kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 13
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į maltiečių kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į olandų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 14
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į olandų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į lenkų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 15
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į lenkų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į portugalų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 16
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į portugalų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į rumunų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 17
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į rumunų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į slovakų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 18
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į slovakų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į slovėnų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 19
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į slovėnų kalbą ir redagavimo paslaugos.
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į švedų kalbą ir redagavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 20
Teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų kalbos į švedų kalbą ir redagavimo paslaugos.
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.2)Galvenās CPV kods79530000 Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šā uzaicinājuma uz konkursu priekšmets ir noslēgt vairākkārtējus pamatnolīgumus par juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumiem no angļu valodas bulgāru, čehu, dāņu, grieķu, igauņu, somu, īru, horvātu, ungāru, itāļu, lietuviešu, latviešu, maltiešu, nīderlandiešu, poļu, portugāļu, rumāņu, slovāku, slovēņu un zviedru valodā saistībā ar dažādu to Eiropas Savienības struktūru un iestāžu darbu, kurām Tulkošanas centrs nodrošina tulkošanas un citus valodu pakalpojumus.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 20
Maksimālais daļu skaits, ko varētu piešķirt vienam pretendentam: 20
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas bulgāru valodā
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79530000 Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas bulgāru valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas čehu valodā
Daļas numurs: 2
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas čehu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas dāņu valodā
Daļas numurs: 3
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas dāņu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas grieķu valodā
Daļas numurs: 4
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas grieķu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas igauņu valodā
Daļas numurs: 5
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas igauņu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas somu valodā
Daļas numurs: 6
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas somu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas īru valodā
Daļas numurs: 7
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas īru valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas horvātu valodā
Daļas numurs: 8
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas horvātu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas ungāru valodā
Daļas numurs: 9
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas ungāru valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas itāļu valodā
Daļas numurs: 10
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas itāļu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas lietuviešu valodā
Daļas numurs: 11
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas lietuviešu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas latviešu valodā
Daļas numurs: 12
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas latviešu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas maltiešu valodā
Daļas numurs: 13
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas maltiešu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas nīderlandiešu valodā
Daļas numurs: 14
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas nīderlandiešu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas poļu valodā
Daļas numurs: 15
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas poļu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas portugāļu valodā
Daļas numurs: 16
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas portugāļu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas rumāņu valodā
Daļas numurs: 17
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas rumāņu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas slovāku valodā
Daļas numurs: 18
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas slovāku valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas slovēņu valodā
Daļas numurs: 19
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas slovēņu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas zviedru valodā
Daļas numurs: 20
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas zviedru valodā.