Dienstleistungen - 70218-2023
Polen-Poznań: Reinigungsdienste
2023/S 025-070218
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania Kompleksu Termy Maltańskie w Poznaniu.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/TM/pn/02/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania Kompleksu „Termy Maltańskie”
położonego w Poznaniu przy ul. Termalnej nr 1 (dalej jako „Kompleks”), na który składają się budynki (dalej jako
„Obiekt”), baseny zewnętrzne, tereny zielone, parkingi, ciągi komunikacyjne i inne tereny zewnętrzne.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90620000 Schneeräumung
90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
90914000 Parkplatzreinigung
90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
77312100 Unkrautvernichtung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kompleks pełni funkcje usługowe dla klientów. Kompleks ma wydzieloną część sportową i część rekreacyjną,
część administracyjno-biurową oraz zaplecze techniczne. Na terenie Kompleksu działalność prowadzą firmy
zewnętrzne: wynajmują powierzchnie lub świadczą usługi.