Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70220-2023
Polen-Katowice: Polymerase Kettenreaktion (PCR)
2023/S 025-070220
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa na rzecz Zamawiającego Termocyklerów PCR (RZP/PN/113/22)
Referenznummer der Bekanntmachung: RZP/PN/113/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
38950000 Polymerase Kettenreaktion (PCR)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego Termocyklerów PCR.
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 2 pakiety:
Pakiet nr 1 – Termocykler do ilościowego i jakościowego PCR w czasie rzeczywistym
Pakiet nr 2 – Termocykler z funkcją gradientu
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ oraz specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 3.1 - 3.2 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa termocyklera do ilościowego i jakościowego PCR w czasie rzeczywistym.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ oraz Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 3.1 do SWZ.
Los-Nr.: 2
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa termocyklera z funkcją gradientu.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ oraz Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 3.2 do SWZ.