Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst en in 2 percelen met het doel de levering, gedurende 48 maanden, van geneesmiddelen voor menselijk gebruik en parafarmaceutische producten
Referentienummer: Centrale d'achats-AFA/012336/LDR-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33600000 Farmaceutische producten
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 516 666.67 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, gedurende 48 maanden, van geneesmiddelen voor menselijk gebruik
Perceel nr.: 01
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)33600000 Farmaceutische producten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, gedurende 48 maanden, van geneesmiddelen voor menselijk gebruik.
Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, gedurende 48 maanden, van parafarmaceutische producten
Perceel nr.: 02
Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering, gedurende 48 maanden, van parafarmaceutische producten.