Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Обявление за възложена поръчка по договор № САГ23-ДГ55-11/25.01.2023г.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71410000 Stadtplanung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Изработване на проект за ПУП-ИПУР на профила на бул. "Драган Цанков" от о.т. 97 през о.т. 98 до о.т. 103, ПИ 68134.800.2003, м. "Изток-изток част I и част II" и свързаното с това изменение на контактен УПИ "Посолство на СССР", ПИ 68134.800.305, кв. 16, м. "Изток-юг", район "Изгрев", Столична община
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: