Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DNS Poskytovanie deratizačných, dezinsekčných a dezinfekčných služieb
Referenznummer der Bekanntmachung: MAR 4/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90923000 Rattenbekämpfung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je zriadenie DNS. Cieľom DNS je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy. DNS bude slúžiť na zadávanie zákaziek týkajúcich sa deratizačných, dezinsekčných a dezinfekčných služieb bežne dostupných na trhu na dobu trvania max. 4 roky (48 mesiacov). Tento DNS je zriadený pre potreby verejného obstarávateľa a zákazky v ňom bude zadávať iba verejný obstarávateľ.
Verejný obstarávateľ predpokladá pravidelné zverejňovanie výziev na 6 mesačnej báze a nepravidelné zverejňovanie mimoriadnych výziev podľa aktuálnych potrieb.
Verejný obstarávateľ môže navrhovať pri predkladaní výziev aj skrátené konanie. Každý zaregistrovaný uchádzač bude mať právo na namietnutie skráteného konania.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 250 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung
85142300 Hygienedienste
90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Referenčné číslo: MAR 4/2023
II.1.2)Hlavný kód CPV90923000 Deratizačné služby
II.1.4)Stručný opis:
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV90921000 Dezinfekčné a hubiace služby
85142300 Hygienické služby
90524300 Odstraňovanie biologického odpadu
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania: