Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70278-2023
Submission deadline has been amended by:  162473-2023
die Slowakei-Trenčín: Bauaufsicht
2023/S 025-070278
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Výkon stavebného dozoru pre projekt s názvom Rekonštrukcia cesty č. II/517 Považská Bystrica (most Orlové) Domaniža - 3. a 4. ETAPA
Referenznummer der Bekanntmachung: 31/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71520000 Bauaufsicht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Poskytnutie služby výkonu stavebného dozoru v zmysle zákona č. 50/1979 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku počas celej doby realizácie diela Rekonštrukcia cesty č. II/517 Považská Bystrica (most Orlové) Domaniža-3.a 4. ETAPA, úsek cesty pred obcou Prečín v km 5,740 smerom na obec Domaniža po km 9,520. Na tomto úseku cesty II/517 sa nachádzajú aj štyri mostné objekty (ev. č. 517-005 až 517-008), ktoré bude potrebné zrekonštruovať. V rámci plnenia predmetu zákazky sa bude overovať dodržiavanie technického, konštrukčného riešenia stavby, podmienok územného a stavebného povolenia až do odovzdania stavby do užívania. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe súťažných podkladov (príloha G.3 Zmluva na výkon stavebného dozoru).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 90 072.75 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: