Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 70295-2023
Ungarn-Debrecen: Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
2023/S 025-070295
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DEK-1203 DE KLGYG és Ált. Isk. felújítása EFOP-423
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000063982023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
A Debreceni Egyetem célul tűzte ki a Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája intézményhez tartozó mindhárom feladatellátási hely felújítását, melynek eredményeként a megrendelői igényeket szem előtt tartva a belső környezet megújul, így nemcsak az ott dolgozók és tanulók számára alakítható ki szebb, élhetőbb tér, de egyes rendszerek felújításával az épületbiztonságosabbá tehető.