II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa ochrony osób i mienia w jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie
Referenznummer der Bekanntmachung: 0601-ILZ.260.53.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia realizowana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej przez koncesjonowane podmioty gospodarcze, świadczące usługi ochrony osób i mienia, wykonywana na zmianie – w okresie od godz. 6:30 dnia 01.02.2022 r. do godz. 18:30 dnia 31.01.2023 r. - w dniach pracy nw. jednostek organizacyjnych, tj. od poniedziałku do piątku, w godz. 6:30 - 18:30 (z wyłączeniem dni świątecznych) oraz do 2 sobót w trakcie trwania umowy (nie są to zadania rozliczane w sposób dodatkowy), w które organizowane są dni otwarte wyznaczone przez zamawiającego nie więcej niż 5,5 godz. dziennie w obiektach:
a) Urzędu Skarbowego w Janowie Lubelskim przy ul. Wojska Polskiego 32. Ochrona fizyczna obiektu realizowana będzie przez 1 pracownika ochrony.
b) Urzędu Skarbowego w Kraśniku przy ul. T. Kościuszki 5. Ochrona fizyczna obiektu realizowana będzie przez 1 pracownika ochrony.
c) Urzędu Skarbowego w Kraśniku przy ul J. Piłsudskiego 1. Ochrona fizyczna obiektu realizowana będzie przez 1 pracownika ochrony.
d) Urzędu Skarbowego w Puławach przy ul. Wł. Grabskiego 4. Ochrona fizyczna obiektu realizowana będzie przez 1 pracownika ochrony.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8a do SWZ (projekt umowy dla części nr 1, 2, 3 i 4) oraz załączniku nr 1 do umowy - Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
3. Zamawiający określa dodatkowe wymagania związane z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, tj. takie, które dotyczą zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę. Postanowienia w tym zakresie zawarte są w rozdz. IV ust. 7 SWZ oraz w załączniku nr 8a do SWZ.
4. Kryteria udzielenia zamówienia: kryterium kosztu - nazwa: cena oferty / waga: 100. Szczegółowe postanowienia w tym zakresie zawarte są w rozdz. XV SWZ.