Dienstleistungen - 703106-2022
Submission deadline has been amended by:  140717-2023
Polen-Radom: Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
2022/S 243-703106
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług rozwoju i konsultacji dla Systemów opartych o technologię Oracle
Referenznummer der Bekanntmachung: PN/54/22/HYDB
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług rozwoju i konsultacji dla Systemów opartych o technologię Oracle.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 139 359 439.02 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
72300000 Datendienste
72611000 Technische Computerunterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest:
6.1. świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług Konsultacji Eksperckich w zakresie technologii wymienionych w Załączniku nr 1 do OPZ (zwanych dalej „technologiami”), oprogramowania lub Aplikacji w wymiarze maksymalnie 184 050 Roboczogodzin;
6.2. świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi Rozwoju Aplikacji obejmującego dostawę, budowę i rozwój funkcjonalności Aplikacji, z zastosowaniem technologii i oprogramowania, w wymiarze maksymalnie 171 450 Roboczogodzin.
Opis przedmiotu zamówienia na świadczenie usług rozwoju i konsultacji dla Systemów opartych o technologię Oracle znajduje się w Załączniku nr 1 do Tomu III SWZ.