Lieferungen - 70314-2023
Česko-Praha: Nadzemní elektrická vedení
2023/S 025-070314
Oznámení o výsledku zadávacího řízení – veřejné služby
Výsledky zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
II.1.2)Hlavní kód CPV
31321100 Nadzemní elektrická vedení
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému. Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek, a to v průběhu doby trvání DNS. Předmětem plnění je zajištění dodávek trakčního materiálů a náhradních komponentů pro potřeby zadavatele
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
31682400 Nadzemní elektrická zařízení
34944000 Systém pro ohřívání výhybek
31216000 Bleskojistky
31217000 Ochrany proti přepětí
31214300 Venkovní spínací zařízení
31200000 Elektrické rozvodné a řídící zařízení
31682210 Přístrojové a řídící zařízení
32573000 Komunikační řídící systém
42967000 Řídící jednotky
72222300 Služby informačních technologií
31210000 Elektrická zařízení k spínání, vypínání nebo k ochraně elektrických obvodů
31214500 Elektrické rozvaděče
31216100 Zařízení pro ochranu proti bleskům
31321000 Elektrická vedení
44111511 Elektrické izolátory
45221230 Šachty
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému. Předmětem dílčích veřejných zakázek budou dodávky trakčního materiálů a náhradních komponentů pro potřeby zadavatele.