Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: IU23-7
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44621000 Heizkörper und Heizkessel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Anbudsgivare bjuds in att deltaga i anbudsgivning avseende en ny panncentral. Upphandlingen sker i två steg enligt upphandlingsdokumenten.
70347-2023 - ÄndringSverige-Falkenberg: Element och värmepannor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Panncentral Ågård
Referensnummer: IU23-7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44621000 Element och värmepannor
II.1.4.
Kort beskrivning