II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Haemodinamikai termékek beszerzése 52 részben
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001883202022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Adás-vételi szerződés keretében Haemodinamikai termékek beszerzése konszignációs raktár biztosításával - 52 részben”
Adásvételi szerződés keretében Haemodinamikai termékek beszerzése 52 részben 24 hónapra.
Ajánlatkérő konszignációs raktár létesítését kéri a műszaki leírásban rögzített mennyiségek tekintetében a 17. és 19. rész kivételével minden részben.
Alapmennyiség 24 hónapra összesen: 20 589 db Haemodinamikai termékek.
Opcióval növelt mennyiség -mely az alapmennyiséget is tartalmazza + opció -24 hónapra összesen (Továbbiak Opcióval növelt mennyiség): 26 764 db Haemodinamikai termékek (figyelemmel a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésében megengedett mennyiségi eltérésre)
Az egyes részekre vonatkozó mennyiség az adott résznél kerül feltüntetésre.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Radialis/femorális típusú izoláló coronaria szett
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Radialis/femorális típusú izoláló coronaria szett - 1190 db
A részletes műszaki specifikációt az ártáblázat (műszaki leírás) tartalmazza.
Radialis/fem. izol. coronaria szett introducerrel
Los-Nr.: 2
Radialis/femorális típusú izoláló coronaria szett radiális introducerrel - 840 db
Sheathfemorális punkcióhoz
Los-Nr.: 3
Sheathfemorális funkcióhoz - 49 db
Radialis/fem sürgősségi coronaria izoláló szett
Los-Nr.: 4
Radialis/femorális típusú sürgősségi coronaria izoláló szett - 840 db
Sheath-introducerradialis
Los-Nr.: 5
Sheath-introducerradialis - 2800 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
PTCA-vezetődrót szűkületek ellátására, minimum 3 keménységű változatban, polimer borítással, és hydrophil bevonattal kanyargós anatómiához és nagyfokú szűkületekhez - 1050 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Vezetődrót -7 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Hidrophil vezető drót - 154 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Seldinger tű - 42 db
Workhorse PTCA vezetődrót 0,014
Los-Nr.: 10
Workhorse PTCA vezetődrót 0,014- 294 db
PTCA-vezetődrót család általános célra
Los-Nr.: 11
PTCA-vezetődrót család általános célra, több -light,standard ,moderate, intermedier, extra - tip keménységű változatban - 574 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Guidewire krónikus elzáródásokhoz (CTO) és egyéb speciális esetekhez - 196 db
PTCA-vezetődrót tortuozus erekhez
Los-Nr.: 13
PTCA-vezetődrót tortuozus erekhez, 3 keménységű változatban, polimer borítással és hydrophil bevonattal - 224 db
Diagnosztikus coronaria katéter
Los-Nr.: 14
Diagnosztikus coronaria katéter- 224 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Spirál endotracheal tubus - 2310 db
Nagy belső lumenű guiding katéter
Los-Nr.: 16
Trachea tubus cuffos - 588 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Guding katéter - 238 db
Coronaria guiding katéter
Los-Nr.: 18
Coronaria guiding katéter - 588 db
Alacsony profilú monorail ballonok
Los-Nr.: 19
Alacsony profilú monorail ballonok - 560 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
PTCA ballonkatéter sokoldalú felhasználásra:Elő- és utótágításra,valamint komplex léziók ellátására alkalmas semicompliant ballonkatéter.Stenten keresztüli oldalág-eléréshez, tortuozus erekhez, krónikus elzáródások, rekanalizációia céljából, bifurcatios lesiok "kissing" utántágitásához és innovativ non-compliant PTCA ballon katéter -1400 db
Non és semicompliant ballon
Los-Nr.: 21
Non és semicompliant ballon - 280 db
Semicompliant ballonkatéter
Los-Nr.: 22
Semicompliant ballonkatéter CTO és komplex esetekhez - 350 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
in-stent restenosis és elmeszesedett szűkületek kezelésére stent behelyezése után - 21 db
PTCA ballon katéter család
Los-Nr.: 24
PTCA ballon katéter család - 210 db
PTCA vágóballon (cutting)
Los-Nr.: 25
PTCA vágóballon (cutting) - 14 db
Gyógyszerrel bevont ballonok (DEB)
Los-Nr.: 26
Gyógyszerrel bevont ballonok (DEB) - 14 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Metszőballon - 14 db
Innovatív gyógyszerkibocsátó sztent - workhorse
Los-Nr.: 28
Aerogen Solo gyermek T-adapter e.h. vagy ezzel egyenértékű termék - 14 db
gyógyszerkibocsájtó stent
Los-Nr.: 29
Koraszülött CPAP légzőkör -35 db
CoCr gyógyszerkibocsátó stent
Los-Nr.: 30
Nem hagyományos fémötvözetű (CoCr) gyógyszerkibocsátó stent bifurkációs erek tágítására abluminális grádiens gyógyszerbevonattal - 203 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
Gyárilag anqioplasztikás monorail kettős rétegű ballonkatéterre applikált, Chrom-Chobalt alapú, tubuláris, szerkezetű, nem lebomló polimerrel és immunsuppressiv (cytostatikus) gyógyszerrel bevont coronaria stent: - 525 db
Gyógyszerkibocsátó coronáriastent
Los-Nr.: 32
Gyógyszerkibocsátó coronáriastent felszívódó polimerrel - 56 db
Innovatív gyógyszerkibocsátó sztent
Los-Nr.: 33
Innovatív gyógyszerkibocsátó sztent - komplex léziókhoz - 70 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
Innovativ DES kanyargós, hosszú, laesiok kezelésére, ellátására -126 db
Aktív és passzív bevonatú gyógyszerkibocsátó stent
Los-Nr.: 35
Aktív és passzív bevonatú gyógyszerkibocsátó stent - 84 db
DES Bifurkációs Erek Tágítására
Los-Nr.: 36
DES Bifurkációs Erek Tágítására - 203 db
OEP által finanszírozott gyógyszerkibocsátó stent
Los-Nr.: 37
Aktív és passzív bevonatú OEP által finanszírozott gyógyszerkibocsátó stent - 308 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
Gyárilag anqioplasztikás monorail kettős rétegű ballonkatéterre applikált, Chrom-Chobalt alapú, tubuláris, szerkezetű, nem lebomló polimerrel és immunsuppressiv (cytostatikus) gyógyszerrel bevont coronaria stent - 140 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
Guideextension katéter - 21 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
Indeflator - 41 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 41
Indeflator set - 1294 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
Torquer - 49 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 43
Y adapter - 49 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 44
Aspirációs katéter -42 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 45
Percután érzáró eszköz - 7 db
Non invazív radiális komprimáló eszköz
Los-Nr.: 46
Non invazív radiális komprimáló eszköz - 1750 db
thrombus extrakciós katéter mandrin nélkül
Los-Nr.: 47
thrombus extrakciós katéter mandrin nélkül - 21 db
Gépi fecskendő zárt rendszerű kontrasztadagolóhoz1
Los-Nr.: 48
Gépi fecskendő zárt rendszerű kontrasztadagolóhoz - 70 db
Gépi fecskendő zárt rendszerű kontrasztadagolóhoz2
Los-Nr.: 49
kézi kontrasztanyag-adagoló AT-P54
Los-Nr.: 50
Egyszer használatos kézi kontrasztanyag-adagoló AT-P54 - 200 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
Pressure-wire drót - 21 db
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 52
Microkatéter - 14 db