II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Multilaterale overeenkomst voor het inhuren van werftoezichters
Referenznummer der Bekanntmachung: PRO/BV/2022/00050
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze overeenkomst heeft als voorwerp de dienstverlening, zoals beschreven in het bestek, door werftoezichters voor de verschillende projecten die Aquafin uitvoert/laat uitvoeren.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Inhuren werftoezichters riolerings- en wegenisprojecten – West
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Kwaliteit / Gewichtung: 60
Kostenkriterium - Name: Prijs / Gewichtung: 40
Inhuren werftoezichters riolerings- en wegenisprojecten - Centrum
Los-Nr.: 2
Inhuren werftoezichters riolerings- en wegenisprojecten – Oost
Los-Nr.: 3
Inhuren werftoezichters Electromechanica en/of Elektriciteit
Los-Nr.: 4