Een bug verstoort de manier waarop URL’s in aankondigingen in de vorm van e formulieren (eForms) worden weergegeven. We proberen het probleem snel op te lossen! Ondertussen raden wij u aan de komma (of enig ander bijzonder teken) aan het einde van de URL te verwijderen. Sorry voor het ongemak.
Diensten - 703825-2022
België-Knokke-Heist: Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
2022/S 244-703825
Rectificatie
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Diensten
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Internationale architectuurwedstrijd projectzone Casino te Knokke-Heist
Referentienummer: Knokke-Heist-2022/2069/CON/MB-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.1.4)Korte beschrijving:
Knokke-Heist is de trotse eigenaar van een kursaal dat gebouwd werd in 1929 naar het ontwerp van architect Léon Stynen. Dit gebouw wordt mede dankzij de fresco’s van René Magritte beschouwd als een echte cultuurtempel maar kan, onder andere door zijn verouderde infrastructuur, niet langer de gewenste kwaliteitsvolle totaalbeleving aanbieden, noch ondersteunen. Daarom nodigt het Gemeentebestuur Knokke-Heist nationale en internationale architectenbureaus uit om zich kandidaat te stellen om deze locatie grondig te herdefiniëren.
De opdracht heeft nood aan een veelzijdige aanpak waarbij in respect voor het originele ontwerp van Stynen kan gereconstrueerd worden, gerestaureerd, maar waarbij zeker voldoende ruimte is voor kwalitatieve hedendaagse architecturale ingrepen. Ook de volledige omgeving van het kursaal maakt integraal onderdeel uit van de opdracht. Doel is een nieuw baken te creëren dat in de eerstkomende honderd jaar een nieuwe dimensie geeft aan onze gemeente en de plek opnieuw de allure geeft van weleer.