Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70384-2023
Polen-Warschau: Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
2023/S 025-070384
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa kompleksowa - eksploatacja, obsługa i konserwacja urządzeń wodnych wraz z odcinkowym utrzymaniem koryt cieków naturalnych na terenie PGW WP RZGW w Szczecinie
Referenznummer der Bekanntmachung: SZ.ROZ.2810.25.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług (prac) związanych z utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej, obsługą i konserwacją urządzeń wodnych oraz utrzymaniem odcinków koryt cieków naturalnych w celu zapewnienia:
1.1.ochrony przed powodzią,
1.2.spływu lodu oraz przeciwdziałania powstawaniu niekorzystnych zjawisk lodowych,
1.3.warunków korzystania z wód w tym utrzymywania zwierciadła wody na poziomie umożliwiającym funkcjonowanie urządzeń wodnych, obiektów mostowych, rurociągów oraz innych urządzeń,
1.4. działania urządzeń wodnych, w szczególności ich odpowiedniego stanu technicznego i funkcjonalnego, w tym zapewnienia warunków przepływu wód zgodnie z obowiązującymi pozwoleniami wodnoprawnymi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
2.1.Opisy Przedmiotu Zamówienia dla danej części, stanowiące Zał.9 do SWZ;
2.2.przedmiary i kosztorysy nakładcze dla danej części, stanowiące Zał.10 do SWZ;
2.3.mapy poglądowe dla danej części, stanowiące Zał.11 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
część 1 NW Gryfice I
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług (prac) związanych z utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej, obsługą i konserwacją urządzeń wodnych oraz utrzymaniem odcinków koryt cieków naturalnych w celu zapewnienia:
1.1. ochrony przed powodzią,
1.2. spływu lodu oraz przeciwdziałania powstawaniu niekorzystnych zjawisk lodowych,
1.3. warunków korzystania z wód w tym utrzymywania zwierciadła wody na poziomie umożliwiającym funkcjonowanie urządzeń wodnych, obiektów mostowych, rurociągów oraz innych urządzeń,
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.1 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.1 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.1 do SWZ.
część 2 NW Gryfice II
Los-Nr.: 2
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.2 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.2 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.2 do SWZ.
część 3 NW Kamień Pomorski
Los-Nr.: 3
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.3 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.3 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.3 do SWZ.
część 4 NW Nowogard
Los-Nr.: 4
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.4 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.4 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.4 do SWZ.
część 5 NW Świdwin
Los-Nr.: 5
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.5 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.5 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.5 do SWZ.
część 7 NW Kołobrzeg
Los-Nr.: 7
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.7 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.7 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.7 do SWZ.