Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa w formie leasingu do PKS w Rzeszowie S.A. 8 szt. autobusów
Numer referencyjny: ZP/1/2023
II.1.2)Główny kod CPV34121100 Autobusy transportu publicznego
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa w formie leasingu do PKS w Rzeszowie S.A. 8 szt. autobusów, Stan: używany. Rok produkcji: nie starszy niż 2016 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.