Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Palydovinės laivų stebėjimo sistemos (LSS) atnaujinimo ir techninės pagalbos paslaugos
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Palydovinės laivų stebėjimo sistemos (LSS) atnaujinimas, kurį sudaro funkciniai atnaujinimai, skirti pagerinti informacijos perdavimą ir įgalinti funkcionalumą.
Palydovinės laivų stebėjimo sistemos (LSS) programinės įrangos techninės priežiūros/pagalbos paslaugos.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Palydovinės laivų stebėjimo sistemos (LSS) programinės įrangos atnaujinimas, kurį sudaro funkciniai atnaujinimai, skirti pagerinti informacijos perdavimą ir įgalinti funkcionalumą, nustatytą naujausiuose Europos Sąjungos (toliau – ES), tarptautiniuose ir trečiųjų šalių žuvininkystę reglamentuojančius teisės aktuose ar kituose reikalavimuose bei technologiniai atnaujinimai programinės įrangos komponentams. Programinės įrangos atnaujinimai turi atitikti regioninių žuvininkystės valdymo organizacijų, Europos Komisijos, ar susitarimuose su trečiosiomis šalimis nustatytus reikalavimus ir būti pritaikyti duomenų apsikeitimui pagal sutarties galiojimo metu galiojančius duomenų apsikeitimo protokolus.