Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70446-2023
die Slowakei-Trnava: Netzausrüstung
2023/S 025-070446
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup sieťových a IKT komponentov
Referenznummer der Bekanntmachung: 250-2022/6572
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
32420000 Netzausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hardwarová a softwarová podpora výrobcom 24/7 pre Firmware and General Upgrady po dobu 1 roka
Prevedenie v podobe apliance riešenia / nie chassis riešenie, montáž štandartný 19 rack, veľkosť max 5U
Zariadenie musí podporovať hardware akceleráciu pre spracovanie trafficu nie deditovanych network procesoroch, 2x2 TB SSD integrované úložisko
Network procesor musí byť schopný spracovávať r IPv4/IPv6, SCTP a multicast Traffic do troch microsekúnd
Dedikovaný procesor určený pre Signature-based content inspection akceleráciu
Podpora Encryption a decryption offloading
Podpora traffic shapingu a packet prioritizácie
IPS založená na checksum offload a packet defragmentácii
Podpora elephant flows až do úrovne 100gbps
Aktívna DDoS ochrana na HW úrovni
Podpora duálneho napájania
Aktívny manažment za podpory Security Fabric
Plne kompatibilné s automatizačným nástrojom FortiManager a reportingovými nástrojom FortiAnalyzer
Plná integrácia do bezpečnostného, analytického a uceleného používaného nástroja (v súčasnosti od firmy Fortinet)
Plná kompatibilita s nástrojom Oracle Cloud Infrastructure na všetkých úrovniach (Cloud visibility and Control, Application security, Network security, Service security)
Plná podpora VxLAN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71356300 Technische Unterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákazky je nákup 2x2ks zariadení Firewall na ukončenie služieb komunitného cloudu v zmysle technických parametrov uvedených v Opise predmetu zákazky.