Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ремонт на Транзитен газопровод Ду 1000 за Република Турция в участъци между КС „Странджа“ и българо - турската граница
Referenznummer der Bekanntmachung: 210-036
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на поръчката включва изпълнението на следните дейности:
Идентификация на собствениците или на ползвателите/арендаторите на земи, определяне размера на обезщетенията за унищожена или пропусната реколта от земи и/или нанесени щети по време на изпълнението на строително-монтажните работи съгласно пазарни оценки, изготвени от лицензиран независим оценител и провеждане на процедура по договаряне и изплащане на обезщетенията;
Изготвяне на техническа документация и съгласуването ѝ с Възложителя и органите за технически надзор;
Временно строителство - подготовка за изпълнение на СМР, мобилизация и демобилизация;
Доставка на материали;
Демонтажни и строително – монтажни работи (СМР);
Провеждане на единични и комплексни изпитания;
Съставяне на изпълнителна и екзекутивна документации;
Дейности по приемане на СМР – подписване на констативен протокол за установяване годността за ползване на строежа.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45000000 Bauarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: