II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Referenznummer der Bekanntmachung: ZT-SZP-226/01/6/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 369 416.52 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
33141121 Chirurgische Suturen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
pakiet 1- Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
pakiet 2 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
pakiet 3 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
pakiet 4 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
pakiet 5 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
pakiet 6 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
pakiet 7 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
pakiet 8 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
pakiet 9 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
pakiet 10 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
pakiet 11 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
pakiet 12 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici i materiałów szewnych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.