II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Järvenpään uudisrakennuksen kalustaminen, Kirkkopalvelut ry
Referenznummer der Bekanntmachung: 426202
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Kirkkopalvelut ry:n 07/2023 valmistuviin uusiin toimitiloihin hankitaan uusia kalusteita tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Kalusteiden asennuksen voi aloittaa viimeistään 17.7.2023, mutta mahdollisesti myös aiemmin, mikäli tämä on rakennuksen luovuttamisen näkökulmasta mahdollista. Kalusteiden on oltava asennettuna paikalleen 1.8.2023 mennessä.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Tämä osa-alue koskee tarjouspyynnön liitteessä "OSA-ALUE 1, YLEISET KALUSTEET - Hinnoitteluliite" eriteltyjä yleisiä kalusteita, joiden sopimustoimittajaksi valitaan yksi (1) tarjoaja kohdan "Päätöksenteon perusteet" mukaisesti.
Osa-aluetta ei ole pakko tarjota, mutta osatarjoukset tämän osa-alueen sisällä eivät ole sallittu.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Tämä osa-alue koskee tarjouspyynnön liitteessä "OSA-ALUE 2, MONITOIMISALI - HINNOITTELULIITE" eriteltyjä kalusteita, joiden sopimustoimittajaksi valitaan yksi (1) tarjoaja kohdan "Päätöksenteon perusteet" mukaisesti.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Tämä osa-alue koskee tarjouspyynnön liitteessä "OSA-ALUE 3, SÄILYTTIMET - Hinnoitteluliite" eriteltyjä kalusteita, joiden sopimustoimittajaksi valitaan yksi (1) tarjoaja kohdan "Päätöksenteon perusteet" mukaisesti.