Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
EA Afval inzameling en- verwerking
Referenznummer der Bekanntmachung: JP-202212-EAAFVAL
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Wij willen door middel van een Europese aanbesteding één leverancier contracteren voor afvalinzameling en -verwerking. Wij zijn op zoek naar een leverancier die gescheiden afvalinzameling binnen onze gehele organisatie introduceert, proactief ondersteund, adviseert en ons volledig ontzorgt tijdens de implementatie
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Kwaliteit / Gewichtung: 60
Preis - Gewichtung: 40
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Referentienummer: JP-202212-EAAFVAL
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 1 500 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Geraamde waarde Waarde zonder btw: 1 500 000,00 EUR