Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70476-2023
Ungarn-Kecskemét: Fertigstellung im Bereich Druck
2023/S 025-070476
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
(PTS-332) nyomdai szolgáltatás ID4
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001932072022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
II.1.4)Kurze Beschreibung:
(minden rész vonatkozásában) vállalkozási szerződés, amelynek tárgya nyomdai kivitelezési szolgáltatás nyújtása
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
(1) kiadványok, könyv, képeslap nyomdai kivit.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
kiadványok, könyv, képeslap nyomdai kivitelezése
Műszaki paraméterek
Barangolás a Kiskunságban című kiadvány
- Darabszám: 5 000 db
- Formátum: A/5
- Terjedelem: 36+4 oldal
- Anyag borító: 220-300 g-os műnyomó vagy azzal egyenértékű karton, matt fóliázva
- Anyag belívek: 115-150 g-os műnyomó vagy azzal egyenértékű papír
- Kivitel: 4+4 szín
- Kötészet: irkafűzött
- Csomagolás: 50 db-onként zsugorfóliázott
- Teljesítési határidő: a Kiadványok elkészítéséhez szükséges elektronikus dokumentumok átadásától számított 30 nap
- Szállítás: 6000 Kecskemét, Deák Ferenc tér 3.
- ISBN számmal rendelkezik
Petőfi a ballagókkal című könyv
- Darabszám: 10 000 db
- Formátum: LA4
- Terjedelem: 100+4 oldal
- Anyag borító: 220-300 g-os műnyomó, vagy azzal egyenértékű karton, matt fóliázva
- Anyag belívek 130-180 g-os műnyomó, vagy azzal egyenértékű papír
- Kivitel belívek: 2+2 szín
- Kivitel borító: 4+0
- Kötészet: ragasztott, puha borító
- Csomagolás: 20 db-onként zsugorfóliázott
Petőfivel utazom című kiadvány
- Darabszám: 15 000 db
- Terjedelem: 20+4 oldal
- Anyag borító: 220-300 g-os matt műnyomó, vagy azzal egyenértékű papír, matt fóliázva
- Anyag belívek: 115-150 g-os matt műnyomó
- Kivitel belívek: 4+4 szín
- Kivitel borító: 4+4 szín
- Csomagolás: 100 db-onként zsugorfóliázott
Útlevél - Petőfivel utazom című kiadvány
- Formátum: A/6
- Terjedelem: 4 oldal
- Anyag: 220-300 g-os matt ofszert karton, vagy azzal egyenértékű karton
- Kötészet: hajtott
10 féle képeslap
- Darabszám: 20 000 db (10 féle 2 000 - 2 000 db)
- Anyag: 250-350 g-os képeslapkarton, vagy azzal egyenértékű papír
- Kivitel: 4+1 szín
összes oldalszám: 1 640 000 oldal
A részletes műszaki paramétereket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
(2) könyv nyomdai kivitelezése
Los-Nr.: 2
könyv nyomdai kivitelezése
Könyvnyomtatás, Költő városhoz kapcsolódó élményeit összefoglaló könyv nyomtatása
cím: A költő és a város
- Darabszám: 300 db
- Formátum: B/5
- Terjedelem: 152 oldal
- Anyag borító: a kemény táblához a szürke lemezre kasírozott, matt fóliázott 115-150 g-os műnyomó, vagy azzal egyenértékű papír
- Anyag belív: 115-150 g-os matt műnyomó, vagy azzal egyenértékű papír
- Kivitel: 146 oldal 1+1 fekete-fehér, 6 oldal színes 4+1 egyik oldal színes, a másik oldala egy szín.
- Kötészet: a belívek cérnafűzéssel, a borítót és a belívet előzék köti össze, nyitóbígeléssel
- Csomagolás: 10 db-onként zsugorfóliázott
- Szállítás: 6090 Kunszentmiklós, Kálvin tér 12.
összes oldalszám: 45 600 oldal
(3) térkép nyomdai kivitelezése
Los-Nr.: 3
térkép nyomdai kivitelezése
Megálmodtam című térkép
- Darabszám: 2 000 db
- Formátum: 420 x 594 mm (A/2 kiterített méret)
- Terjedelem: kétoldalas
- Anyag: 115-150 g-os fényes műnyomó, vagy azzal egyenértékű papír
- Hajtás: 120x160 mm-es méretre hajtogatva
- Szállítás: 6080 Szabadszállás, Kálvin tér 1.
összes oldalszám: 4 000 oldal