Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Motolské onkologické centrum
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce a dostavba budovy Motolského onkologického centra metodou Design and Build, tj.: (a) provedení veškerých projektových činností, (b) provedení veškerých inženýrských činností vztahujících se ke stavbě, (c) provedení veškerých stavebních prací a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, v rámci realizace projektu s názvem „Motolské onkologické centrum“, který je realizován v rámci Národního plánu obnovy, komponenty 6.2 Národní plán na posílení onkologické prevence a péče, investice 1 „Český národní onkologický institut“. Projekt, původně nazvaný „Český onkologický institut“, byl na základě výběru lokality realizace přejmenován na „Motolské onkologické centrum“.