Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aanschaf van brandstof door middel van brandstofpassen
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09100000 Brennstoffe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van brandstoffen door middel van brandstofpassen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
In het Programma van Eisen (bijlage 03) staan de diverse te leveren type brandstoffen vermeld. De beschreven omvang is als indicatief bedoeld en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.