Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ondersteuning ruimtelijke ordening advisering externe veiligheid
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90710000 Umweltmanagement
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze openbare Europese aanbestedingsprocedure heeft tot doel om één opdrachtnemer te contracteren voor Omgevingsdienst Veluwe IJssel (OVIJ). Deze opdrachtnemer zal ondersteuning bieden op de ontwikkelingen in het kader van de Omgevingswet voor Externe Veiligheid (EV). En het uitvoeren van adviestaken op het gebied van externe veilgheid (EV) gericht op Ruimtelijke ordening en Omgevinsgvergunningen voor Omgevingsdienst Veluwe Ijssel (OVIJ en Omgevingsdienst Noord-Veluwe (ODNV).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Deze openbare Europese aanbestedingsprocedure heeft tot doel om één opdrachtnemer te contracteren voor Omgevingsdienst Veluwe IJssel (OVIJ). Deze inschrijver zal ondersteuning bieden op de ontwikkelingen in het kader van de Omgevingswet voor Externe Veiligheid (EV). En het uitvoeren van adviestaken op het gebied van EV gericht op Ruimtelijke Ordening en Omgevingsvergunningen voor OVIJ en Omgevingsdienst Noord-Veluwe (ODNV).
Om als Omgevingsdienst robuust te zijn voor EV vraagstukken is gekozen voor samenwerking op het aspect EV met drie Omgevingsdiensten, Omgevingsdienst Achterhoek (ODA), ODNV en OVIJ.
Voor OVIJ geldt dat er EV advies geleverd wordt voor vergunningsprocedures (VTH) en RO voor de partners van OVIJ (Apeldoorn, Brummen, Epe en Voorst). Dit betekent inhoudelijk EV advies leveren op wat kortere, abstracte EV vragen (PPI zie bijgaande formats), het leveren van gedetailleerd inhoudelijk EV advies voor een bestemmingsplanprocedures, het beoordelen van concept bestemmingsplanteksten (bp advies zie bijgaande formats) en het leveren van EV advies voor een procedure Omgevingsvergunning, dit betekent het beoordelen van een aanvraag, het schrijven van een consideranstekst en de bijbehorende voorschriften.
EV advies ODNV
Voor ODNV geldt dat er EV advies geleverd wordt voor VTH en RO procedures voor de partners van ODNV (Elburg, Ermelo, Harderwijk, Hattem, Heerde, Nunspeet, Oldebroek, Putten). Dit betekent dat er EV advies wordt geleverd voor VTH en RO (korte vragen en bp advies), advies wordt geleverd voor de zg. Omgevingskamer. In de Omgevingskamer worden ontvangen initiatieven besproken met collega’s van de ODNV en beoordeeld welke expertise noodzakelijk is voor een goed advies (via Teams).
70487-2023 - MededingingNederland-Apeldoorn: Milieubeheer
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90710000 Milieubeheer
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voor OVIJ geldt dat er EV advies geleverd wordt voor vergunningsprocedures (VTH) en RO voor de partners  van OVIJ (Apeldoorn, Brummen, Epe en Voorst). Dit betekent inhoudelijk EV advies leveren op wat kortere,  abstracte EV vragen (PPI zie bijgaande formats), het leveren van gedetailleerd inhoudelijk EV advies voor een bestemmingsplanprocedures, het beoordelen van concept bestemmingsplanteksten (bp advies zie bijgaande formats) en het leveren van EV advies voor een procedure Omgevingsvergunning, dit betekent het beoordelen van een aanvraag, het schrijven van een consideranstekst en de bijbehorende voorschriften.