Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Audiovisuele voorzieningen t.b.v. MindLabs
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie32321200 Audiovisuele uitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
De levering van audiovisuele voorzieningen t.b.v. diverse ruimtes van MindLabs en een meerjaren onderhoudsovereenkomst op de geleverde voorzieningen.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)32321300 Audiovisuele materialen
50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting
51310000 Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Audiovisuele voorzieningen voor het Bruisend Hart, het Debat centrum, Grand Café, informatieschermen en een centrale bedienpost. Opdracht betreft zowel levering als installatie en (gefaseerde) oplevering. Aansluitend aan de opdracht start een vijf jaar lopende overeenkomst voor onderhoud en ondersteuning.