Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
D6 LS Kamenné Žehrovice - Družec, oprava povrchu komunikace a odvodnění, včetně BIM
Referenznummer der Bekanntmachung: 04PU-001843
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění zakázky je oprava levé poloviny dálnice D6 ve směru staničení. Stavba navazuje na opravený most ev. č. 6-011.2. Přes dálnici jsou vedeny nadjezdy ev. č. 2018-3, 606–013 A a lávka s cyklostezkou. V km 23,818 se nachází stávající most ev. č. 6-014A.2. V dotčeném území se nachází mýtná brána a informační tabule, která nebude nijak upravována. V úseku stavby se nenachází žádné sjezdy. Dále se v dotčeném úseku nacházejí 4 střední přejízdné dělící pásy, z nichž 2 byly nově rekonstruovány (zde bude držena niveleta a klopení vozovky v původním stavu z důvodu nemožnosti větších úprava plynulého napojení).
Oprava D6 v uvedeném úseku bude zahrnovat zejména opravu vozovkového souvrství, obnovu nezpevněných krajnic, výměnu krajních svodidel vlevo ve směru staničení a jejich doplnění. Součástí zakázky bude rovněž obnova vodorovného a svislého dopravního značení, doplnění bezpečnostních prvků a obnova odvodnění komunikace včetně rekonstrukce 5 propustků a 1 přesypaného mostu. Součástí stavby bude i oprava stávajícího mostu ev. č. 6-014A.2 na D6, přemosťujícího silnici III/2382 u obce Tuchlovice. Zároveň je předpokládáno kácení mimolesních dřevin.
Návrh opravy vozovky levého jízdního pásu vychází ze závěrů diagnostického průzkumu a opravovaný úsek je rozdělen na tři podúseky. Při frézování musí být dbáno na skutečnost, že se v asfaltovém souvrství může nacházet geotextílie, která v případě nálezu musí být odstraněna, aby nedocházelo k další separaci vrstev. Současně je upozorňováno na skutečnost, že s ohledem na odstranění asfaltového souvrství dojde k ucelení šířek komunikace. Z daného důvodu se výměry frézování mohou výrazněji lišit od pokládaného souvrství.