Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie kompleksowej usługi w zakresie pełnienia nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa krytego basenu na terenie Miasta Otwocka – I
Referenznummer der Bekanntmachung: WZP.271.66.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie kompleksowej usługi w zakresie pełnienia nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa krytego basenu na terenie Miasta Otwocka – I etap”
oraz „Budowa krytego basenu na terenie Miasta Otwocka – II etap” w ramach zadania budżetowego pn. „Budowa krytego basenu na terenie Miasta Otwocka” obejmującego wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych.