Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 705042-2023
Polen-Danzig: Bildschirme
2023/S 224-705042
Bekanntmachung vergebener Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup monitorów dla Szpitala Copernicus Sp. z o.o.
Referenznummer der Bekanntmachung: D10.251.68.C.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30231300 Bildschirme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup monitorów dla COPERNICUS PL Sp. z o.o. w Gdańsku. Przedmiot zamówienia składa się z 1 części, której szczegółowy opis, asortyment oraz ilości zawiera załącznik nr 1A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Podstawy wykluczenia Wykonawców z postępowania wskazano:
- w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, które wystąpiły w odpowiednim okresie określonym w art.111 ustawy Pzp
- w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
- w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa Monitorów 55'' i 65'' dla COPERNICUS PL Sp. z o.o. w Gdańsku.
Szczegółowy opis, asortyment oraz ilości zawiera załącznik nr 1A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej OPZ). Zamawiający załącza niniejszy załącznik do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w niniejszym załączniku potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy- załącznik nr 3 do SWZ – dostawa jednorazowa. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.