Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 686795
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39112000 Stühle
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39112000 Stühle
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1.1. Kėdė „A“ EKF – 8 vnt.
1.2. Kėdė „B“ EKF – 12 vnt.
1.3. Kirpėjo kėdė MTF – 3 vnt.
Detalus pirkimo dalies objekto aprašymas pateiktas pirkimo dokumentų 2 priede – 2 priedo 1 dalis Kėdės EKF ir MTF
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
2.1. Biuro kėdė PDF – 9 vnt.
2.2. Lankytojo kėdė PDF – 60 vnt.
Detalus pirkimo dalies objekto aprašymas pateiktas pirkimo dokumentų 2 priede – 2 priedo 2 dalis Kėdės PDF.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
3.1. Studento kėdė VVF – 40 vnt.
3.2. Studento kėdė pusbario aukščio VVF – 26 vnt.
3.3. Darbo kėdė VVF – 12 vnt.
3.4. Posėdžių stalo kėdė VVF – 24 vnt.
Detalus pirkimo dalies objekto aprašymas pateiktas pirkimo dokumentų 2 priede – 2 priedo 3 dalis Kėdės VVF