Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vrtačky akumulátorové kostní chirurgické
Referenznummer der Bekanntmachung: 106/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33169000 Chirurgische Instrumente
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je postupná dodávka 15 ks chirurgických vrtaček s příslušenstvím a pracovními nástroji do 31.12.2024 pro I.ORTK dle dvou rámcových kupních smluv.
Součástí dodávky je uvedení do provozu včetně instruktáže.