Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy aktualizacji licencji i subskrypcji oprogramowania (Produktów) oraz Usług Stowarzyszonych, zgodnie z postanowieniami bezterminowych umów Ramowych: Microsoft Business and Services MBA/MBSA ....
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/16/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48517000 IT-Softwarepaket
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.Przedmiotem zamówienia jest -Nazwa postępowania: Dostawy aktualizacji licencji i subskrypcji oprogramowania (Produktów) oraz Usług Stowarzyszonych, zgodnie z postanowieniami bezterminowych umów Ramowych: Microsoft Business and Services MBA/MBSA U9100053, Microsoft Product and Services Agreement nr 4100013999 (MPSA) oraz umowy Microsoft Enterprise Master Agreement nr 80E60204 (EA), zawartych przez Ministerstwo Cyfryzacji z firmą Microsoft dla PFRON.
2. Oferowane produkty muszą mieć określone przez Producenta opisy pól eksploatacji w zakresie oferowanego programu licencyjnego.
3. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przez Wykonawcę Produktów i Usług równoważnych
do określonych w niniejszej SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca zaoferuje Produkty lub Usługi równoważne, zobowiązany jest wykazać ich równoważność, w stosunku do przedmiotu zamówienia opisanego w załączniku nr 1 i 6 do SWZ.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.