Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Incheierea acordului in vederea atribuirii contractului de servicii ,,Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de întreţinere, inclusiv servicii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitarele ( autovehicule) din dotarea Direcţiei Silvice Mureş''
Referenznummer der Bekanntmachung: 159012020232262
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Numărul de zile pana la care se pot solicita clarificări inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor - 18 zile.Autoritatea contractanta va răspunde in mod clar si complet solicitărilor de clarificări sau informaţiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunerea ofertelor in mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificare/informatiilor suplimentare. Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de întreţinere pentru autoturismele si autoutilitarele ( autovehicule) din dotarea Direcţiei Silvice Mureş, inclusiv servicii de remorcare sau tractare a autovehiculelor ramase defecte in teren
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de intretinere, inclusiv servicii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitarele Lot 8 Sovata
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
71631200 Technische Kontrolle von Kraftfahrzeugen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Valoarea minima estimata a A.C. Lot VIII -17377 lei
valoarea maxima estimata a A.C. Lot VIII - 86887 lei
valoarea celui mai mic contract subsecvent 17377 lei
valoarea celui mai mare contract subsecvent 43444lei
nr. ore minim AC -38 ore
nr. de ore maxim al A.C. - 190 ore
nr ore cmmcs – 38 ore
nr.ore CMMCS – 95 ore
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de întreţiner, inclusiv servii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitare Lot 3 Reghin
Los-Nr.: 3
Valoarea minima estimata a A.C. Lot III -28635 lei
valoarea maxima estimata a A.C. Lot III - 143174 lei
valoarea celui mai mic contract subsecvent 28635 lei
valoarea celui mai mare contract subsecvent 71587 lei
nr ore minim AC -48 ore
nr de ore maxim al A.C. - 238 ore
nr ore cmmcs - 48
nr.ore CMMCS - 119
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de intretinere, inclusiv servicii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitarele Lot 10 Sighisoara
Los-Nr.: 10
34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Valoarea minima estimata a A.C. Lot X -12308 lei
valoarea maxima estimata a A.C. Lot X - 61538 lei
valoarea celui mai mic contract subsecvent 12308 lei
valoarea celui mai mare contract subsecvent 30769 lei
nr. ore minim AC - 42 ore
nr. de ore maxim al A.C. - 212 ore
nr ore cmmcs – 42 ore
nr.ore CMMCS – 106 ore
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de intretinere, inclusiv servicii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitarele Lot 7 Lunca Bradului
Los-Nr.: 7
Valoarea minima estimata a A.C.Lot VII -37987 lei
valoarea maxima estimata a A.C. Lot VII - 189937 lei
valoarea celui mai mic contract subsecvent 37987 lei
valoarea celui mai mare contract subsecvent 94969 lei
nr. ore minim AC -65 ore
nr. de ore maxim al A.C. - 325 ore
nr ore cmmcs – 65 ore
nr.ore CMMCS – 162,5 ore
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de intretinere, inclusiv servicii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitarele Lot.2 Targu-Mures
Los-Nr.: 2
Valoarea minima estimata a A.C.Lot II -17063 lei
valoarea maxima estimata a A.C. Lot II - 85313 lei
valoarea celui mai mic contract subsecvent 17063 lei
valoarea celui mai mare contract subsecvent 42657 lei
nr ore minim AC -42 ore
nr de ore maxim al A.C. - 209 ore
nr.ore CMMCS – 104,5ore
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de intretinere, inclusiv servicii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitarele Lot 11DSMuresTargu-Mures
Los-Nr.: 11
Valoarea minima estimata a A.C. Lot XI -39620 lei
valoarea maxima estimata a A.C. Lot XI - 198100 lei
valoarea celui mai mic contract subsecvent 39620 lei
valoarea celui mai mare contract subsecvent 99050 lei
nr. ore minim AC - 97 ore
nr. de ore maxim al A.C. - 483 ore
nr ore cmmcs – 97 ore
nr.ore CMMCS – 241,5 ore
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de întreţiner, inclusiv servii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitare lot 5 Fancel
Los-Nr.: 5
Valoarea minima estimata a A.C .Lot V -16658 lei
valoarea maxima estimata a A.C. Lot V - 83288 lei
valoarea celui mai mic contract subsecvent 16658 lei
valoarea celui mai mare contract subsecvent 41644 lei
nr ore minim AC -43 ore
nr de ore maxim al A.C. - 216 ore
nr ore cmmcs – 43ore
nr.ore CMMCS – 108 ore
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de intretinere, inclusiv servicii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitarele Lot 9 Tarnaveni
Los-Nr.: 9
Valoarea minima estimata a A.C. Lot IX -16223 lei
valoarea maxima estimata a A.C. Lot IX - 81113lei
valoarea celui mai mic contract subsecvent 16223 lei
valoarea celui mai mare contract subsecvent 40557lei
nr. ore minim AC - 30 ore
nr. de ore maxim al A.C. - 152 ore
nr ore cmmcs – 30 ore
nr.ore CMMCS – 76 ore
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de intretinere, inclusiv servicii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitarele Lot 6 Rastolita
Los-Nr.: 6
vValoarea minima estimata a A.C. Lot VI -35228 lei
valoarea maxima estimata a A.C. Lot VI - 176138 lei
valoarea celui mai mic contract subsecvent 35228 lei
valoarea celui mai mare contract subsecvent 88069 lei
nr ore minim AC -54 ore
nr de ore maxim al A.C. - 270 ore
nr ore cmmcs – 54 ore
nr.ore CMMCS -135 ore
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de întreţiner, inclusiv servii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitare lot 4 Gurghiu
Los-Nr.: 4
Valoarea minima estimata a A.C. Lot IV -24885 lei
valoarea maxima estimata a A.C. Lot IV - 124425 lei
valoarea celui mai mic contract subsecvent 24885 lei
valoarea celui mai mare contract subsecvent 62213 lei
nr ore minim AC -58 ore
nr de ore maxim al A.C. -291 ore
nr ore cmmcs – 58 ore
nr.ore CMMCS – 145,5 ore
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de intretinere, inclusiv servicii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitarele LotI Ludus
Los-Nr.: 1
Valoarea minima estimata a A.C.Lot I -8685 lei
valoarea maxima estimata a A.C. Lot I - 43425 lei
valoarea celui mai mic contract subsecvent 8685 lei
valoarea celui mai mare contract subsecvent 21713lei
nr ore minim AC - 31 ore
nr de ore maxim al A.C. - 154 ore
nr ore cmmcs – 31ore
nr.ore CMMCS – 72 ore