Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa odczynników laboratoryjnych i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań diagnostycznych wraz z dzierżawą analizatorów.
Referenznummer der Bekanntmachung: W.Sz.Z:TZ-280-109/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań diagnostycznych wraz z dzierżawą analizatorów.
Zadanie Nr 1 – dostawa odczynników laboratoryjnych i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań diagnostycznych z zakresu wirusologii i immunochemii wraz z dzierżawą analizatora,
Zadanie Nr 2 – dostawa odczynników w formie kaset, kontroli i materiałów eksploatacyjnych potrzebnych do wykonania 68 400 oznaczeń parametrów krytycznych wraz z dzierżawą 5 analizatorów parametrów krytycznych,
Zadanie Nr 3 – dostawa odczynników, kontroli i materiałów eksploatacyjnych do wykonania rozdziałów elektroforetycznych wraz z dzierżawą systemów do elektroforezy,
Zadanie Nr 4 – dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonania 660 000 oznaczeń glukozy wraz z dzierżawą analizatora do oznaczania glukozy z systemem informatycznego nadzoru POC.